48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Finans Kuruluşları

Yaklaşık bir yıl kadar önce, devlet tarafından yapılan düzenleme sonrasında, bankaların kredi ve kredi kartı vadeleri düşürülmüştü. www.hazirkredi.net bu konuda bizi bilgilendiriyor. Ev kredileri haricinde en fazla 36 ay vade ile ihtiyaç, kredisi alınabiliyordu. Onda da yine belli bir limit uygulaması yapılıyordu. Fakat, bu konudan en çok müşteriler muzdarip olunca, tekrar bir düzenleme daha yapıldı. Bankalardan 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi alma imkanı yeniden ortaya çıktı.

Bankalar bu düzenlemenin ardından yeniden kredilerinde şekillendirme yaptılar. Ancak bu zorunlu bir sistem olmadığı için, her bankada bu imkandan yararlanamıyorsunuz. Mevcut dönemde bazı bankalar, bu konuda yardımcı oluyorlar.


Detaylı bilgi: 48 ay vadeli kredi veren bankalar


 

Banka kredilerinde 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar;

  • ING Bank Sonbahar Kredisi; Kampanya katılım koşullarını banka şubelerinden öğrenebileceğiniz gibi, bankanın resmi internet sayfasından öğrenebilirsiniz. 7000 Liradan başlayıp, 14000 Liraya kadar kredi çekebiliyorsunuz. Dilerseniz, ayda 99 Liradan başlayan taksitlerle de kredinizi geri ödeyebilirsiniz. Vadelendirme de sadece 48 ay değil. 24 ay ile 60 ay arasında vade yaptırıp, rahat rahat ödeyebiliyorsunuz. Başvuru için en yakın ING Bank şubesine başvurabilirsiniz.
  • Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi; İhtiyaç kredisi denildiğinde akıllara ilk gelen bankalardan biri de Garanti Bankası. 25.000 ile 50.000 Lira civarındaki yüksek bireysel ihtiyaç kredisi taleplerinizde 48 ay vade imkanından yararlanabiliyorsunuz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için banka şubelerinden ya da internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz.
  • Akbank Bireysel İhtiyaç Kredileri; Akbank da, bireysel ihtiyaç kredilerinde 48 ay vade imkanı sunan bankalar arasında yer alıyor. Kampanya katılım koşulları için bankanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  • Denizbank İhtiyaç Kredileri; Denizbank kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek, 10.000 lira ve üzerindeki ihtiyaç kredisi taleplerinde 48 ay vade imkanı sunuyor. En yakın Denizbank şubesine giderek, kimliğiniz ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bankalar dışında da bireysel ihtiyaç kredilerinde, 48 ay ve üzerinde vadelendirme seçeneği sunan bankalar bulunuyor. Bankaların resmi internet sayfalarından kredi başvuru koşullarını öğrenip, dilerseniz de başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalar Dışında 48 Ay Vadeli Kredi Veren Finans Kuruluşları

Bu tarz kurumlardan sizin için örnek vereceğim birincisi tek kredi firması. Daha çok borç transfer kredisi hizmetleri ile biline firmaya bankadan kredi çektiniz veya daha uygun şartlarda başka bankaya transfer etmek istiyorsunuz yahut kredilerini tek bir çatı altında birleştirmek istiyorsanız TEK Kredi şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer önereceğim güvenilir bir mecra ise “biz kredinizi çekelim siz ödeyin” olarak internette popüler olan ve hızlı bir aramayla hemen ulaşabileceğiniz bir adrestir. Buraya benim tavsiyem daha çok bankalardan kredi çekemeyenlere kredi çıkartmak için başvurabilirler. Bu konut kredisi, taşıt veya ihtiyaç kredisi olabilir. Uzmanlık alanları kredi çekemeyenlere kredi çıkartılır sloganıyla isizn finansal durumunu ve kredi notunuzu bankalardan kredi çekebilecek konuma getirerek bankalarla olan sorununuza kalıcı bir çözüm üretmektedirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir