akbank eğitimleri

Akbank eğitimleri son hızıyla devam ediyor. İnsan kaynaklar politikası eşliğinde yürütülen eğitimler ile çalışanların motivasyonu arttırılıyor ve onların gelişimi sağlanıyor. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank, müşterilerine gösterdiği ilgiyi çalışanları  için de gösteriyor ve onların kariyer hedeflerine destek oluyor. Akbank çalışanlarının kariyerleri için büyük adım olacak eğitimlerini farklı aşamalarda veriyor. İşte Akbank’ın verdiği eğitimler:

İŞE BAŞLAMA EĞİTİMLERİ ile başlayan eğitim, çalışanların pozisyonlarına göre aldıkları eğitim anlamına geliyor.

KARİYER EĞİTİMLERİ ise Banka çalışanlarının kariyerlerinde ilerlerken işlerine yarayacak olan beceri, kişisel gelişim ve teknik bilgi gibi unsurları içermektedir.

YÖNETİCİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ de bankanın orta ve üst düzey çalışanlarının aldığı eğitimdir. Yönetim konusundaki becerilerini ve yeteneklerini geliştirmelerine yönelik düzenlenen bu eğitim ile daha verimli olmaları sağlanmaktadır.

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ ise banka çalışanlarının yeteneklerini ve becerilerini geliştirmeleri amacı ile düzenlenen eğitimdir.

ULUSLARARASI EĞİTİM VE KONFERANSLAR da çalışanların bankacılık sektöründe yaşanan bütün gelişmeleri daha yakından takip edebilmeleri için oluşturulmuş bir eğitimdir. Yurtdışında düzenlenen konferans ve eğitimler sayesinde çalışanların daha bilgili olmaları sağlanmaktadır.

E-ÖĞRENME ise banka çalışanlarının işlerine engel olmayack ve çalışma ortamında iken kolaylıkla ulaşabilecekleri bir sistemdir.Onların kariyerlerini desteklemek amacı ile bu eğitim verilmektedir.

GELİŞİM PROGRAMLARI da çalışanların çalıştıkları pozisyon ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmaları, kendilerini geliştirmeleri ve daha üst noktalara gelebilmek için gereken bütün özellikleri anlatan bir programdır.

Bu eğitimlerin dışında Bankalar Birliği eğitimleri, yabancı dil kursları ve Bilgisayar kursları da düzenlenerek çalışanlara tam destek sağlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir