Aksa Borç Sorgulama

2004 yılında tanıştığımız Aksa, elektrik enerjisi ticareti yapmaktadır. Enerji satışı yapan lisanslı firmalar arasında en iyi denilebilecek sayılı firmalardan birisidir.  Oldukça güçlü finansal yapıya sahiptir, enerji kaynağı açışından tedarik sıkıntısı bu güne kadar yaşamamıştır.

Doğayı koruyarak tasarruflu elektrik sunma hedefiyle yola çıkan Aksa bu hedefine ulaşmış ve başarılarını katlamıştır. Aksa abonesi olmak istiyorsanız 444 1 610 numaralı telefon numarasıyla iletişime geçerek hem detayları alabilir hem de abone olabilirsiniz. Aksa’nın birden fazla tarifesi bulunmaktadır.  Dilediğiniz tarifeye abone olabilir ya da sonrasında geçiş yapabilirsiniz. Aksa faturalarınız posta ya da e-posta yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Buna siz karar veriyorsunuz. Olurda faturanızı kaybederseniz Aksa borç sorgulama işlemini aksaelektrik.com adresine girerek sol üst köşede yer alan fatura sorgulama butonuna tıklayarak, ardından sayaç ID, TC kimlik numaranız ve kare kutu da yer alan güvenlik kodunu girdikten sonra aktif borçlarınız ekranda yazacaktır.

 

Aksa borç sorgulama işlemi bu denli kolay ve net yapılmaktadır. Aksa elektrik kullanıcı iseniz bu şekilde borç sorgulaması yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir