Almanca Öğretmeni Arayan Kolejler

Almanca Öğretmeni Arayan Kolejler için özel olarak hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden Almanca öğretmeni atamaları için bekleyen ancak bir türlü atanamayan öğretmenler kendileri için iş arama ilanı oluştururken yine Almanca öğretmeni iş ilanları vermek isteyen kolejlerde yorum bölümünden tamamen ücretsiz bir şekilde üye bile olmadan eleman arama ilanlarını verebilmektedir. Lütfen Almanca öğretmeni iş ilanı eklerken ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi de yazmayı unutmayınız.

Özel Koleje Almanca Öğretmeni Aranıyor

Ankara’da hizmet veren 5 yıllık kolejimiz için alanından mezun olmuş, atama beklemeyen, uzun soluklu çalışmaya istekli, tercihen öğretmenlik deneyimine sahip, genç, kendine ve öğretme yeteneğine güvenen, çocuklar ile arası iyi olan bay-bayan adayların iş başvurularını bekliyoruz.

Deneyimli Almanca Öğretmeni

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan köklü eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere daha önce özel okulda Almanca öğretmeni olarak en az 5 yıl çalışmış ve referans verebilecek bayan personel aranmaktadır. İlgilenen adayların iş başvurularını almancabasvurusu@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir