Android Mobil Uygulama İle Para Kazanma

İnternet üzerinden para kazanmanın mümkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak son zamanlarda Android mobil uygulama ile para kazanma yöntemi de oldukça ilgi görüyor. Peki, Mobil uygulamalardan nasıl para kazanılır? Mobil uygulama ile para kazanmak için size 4 yöntem sunacağız.

Ek gelir elde etmek isteyenler için ilk yöntemimiz UYGULAMA SATIŞI olup, Android uygulamanızı uygulama mağazalarına yükledikten sonra ücretli satışını yapmanız mümkün olacaktır.

Diğer bir yöntem ise, UYGULAMA İÇİ SATIŞLAR olup, uygulamanızı uygulama mağazalarında ücretsiz olarak sunup, daha sonra kullacılarınızdan ek içerikler için ücret talep edebilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise, REKLAM GELİRİ’dir. Bu yöntem ile uygulamanızı tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürebilirsiniz. Bu yöntem size ilk bakışta hiçbir kazanç sağlamayacak gibi görünse de mobil reklamlar sayesinde kazanç sağlayabilirsiniz. Mobil reklamlar hem sizin için gelir kaynağı olacak, hem de kullanıcılarınız için ilgili fırsatlardan haberdar olmak için iyi bir yöntemdir.

Son olarak, ÜRÜN VEYA HİZMET SATIŞI yönteminden bahsetmek istiyoruz. Hem ülkemizde hem de dünyada en çok kullanılan bu yöntem sayesinde de kazanç sağlamanız mümkün. Bu mobil ticaret ile siz de uygulamanızı tanıtırken doğrudan satış yaparak para kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir