Ankara Manuel Terapi Uzmanı Aranıyor

Ankara Manuel Terapi Uzmanı Aranıyor

Çankaya’da hizmet verdiğimiz özel fizyoterapi merkezimizde görevlendirilmek üzere manuel terapi uzmanları aranmaktadır. İş başvurusunda bulunan kişilerin fizyoterapist sertifikalarının bulunması zorunludur. Maaş tatminkar olup izin günleri hafta içi kullandırılacaktır.

Manuel Terapi Uzmanı Aranıyor

İstanbul Anadolu Yakasında yeni açacağımız özel eğitim merkezimizde görevlendirilmek üzere manuel terapi uzmanları aranmaktadır. Özel eğitim merkezlerinde çalışmanın zorluğunu bilen, işini severek yapacak, çalışmaları ile merkezimizden yararlanan kişilere fayda sağlayabileceğine dair inancı yüksek olan kişilerin iş başvurularını mdkozelegtmmrkz@gmail.com adresine yapmaları gerekmektedir.

İş arama motoru olarak her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği Ankara Manuel Terapi Uzmanı Aranıyor sayfamız üzerinden manuel terapi uzmanı aranıyor ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde dilerseniz üye olmadan hemen yorum bölümünden ekleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde manuel terapi uzmanıyım diyorsanız ve çalışmak için iş arıyorsanız iş arama ilanlarınızı da ücretsiz olarak yorum bölümünden ekleyebilir, aradığınız işi çok daha kısa bir sürede bulabilirsiniz.

mauel terapi öğrenmek isteyenler için mail adresimiz: cvbilgileri@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir