KYK.GEN.TR

ankarada evde iş imkanı

Evlere ek iş veren  kişi ya da firmalar gün geçtikçe çoğalmakla beraber,evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin de buna paralel olarak arttığını söyleyebiliriz.Ankara‘da oturan ve maddi sıkıntılarından dolayı evine katkıda bulunmak isteyen birçok bayan evden çalışarak ek gelir sağlamak istiyor.Ve evden çalışarak kazanç sağlamak için de birçok dal bulunmakta.Nikah şekeri yapmak,boncuk işlemek,el işi,tespih dizme,yemek -pasta-börek yapma gibi daha birçok iş seçenekleri ile bayanlara bulunmaz fırsatlar sunulmaktadır.

Mail Adresinizi Giriniz:

Bütün bu imkanları sunan firmalar sayesinde bayanların da evlerinde kendi el becerilerine yönelik yapacakları bir çok iş imkanı ortaya çıkıyor.Ayrıca,internet kullanıcıları için de anket doldurma,yazı yazma,makale yazma gibi bir çok iş seöenekleri de bulunuyor.Evinde bütün gün boş oturmak istemeyen bayanlar artık sizin de bir işiniz olabilir.Ankara evde iş imkanı sayfası altında bulunan yorum kısmından hiçbir şekilde ücret ödemeden ve üyelik gerektirmeden ilanınızı verebilirsiniz.Evden yapmak istediğiniz işi yazarak ilanınıza iletişim bilgilerinizi de mutlaka ekleyiniz.Ayrıca evlere ek iş gönderen firmaların da ilan verebileceği bu sayfada her iki tarafında istekleri gerçek olabilir.

 

Mail Adresinizi Giriniz:

Konu ne hakkında:

 • evde iş imkanı ankara
 • ankarada evde iş imkanı
 • evde iş imkanı ankara 2013
 • evden iş imkanı ankara

Tags: , , , ,

7 Responses to “ankarada evde iş imkanı”

 • neriman diyor ki:

  Merhabalar. Ankara Keçiören de oturuyorum. Çocuklarımın eğitimi için ek para kazanmak istiyorum. El becerilerim iyidir. Mandam kalem montajı nikah şekerleri tesbih dizme vb el işlerini titizlikle yapabilirim.

 • ayşenur diyor ki:

  Ankarada ikamet ediyorum ekibimle beraber bu işi yapmak istiyorum 0551 206 16 85 ilgilenirseniz sevinirim

 • Doğan diyor ki:

  Merhaba kendi masraflarımı ve çocuklarımın eğitimi için eşime destek olmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

 • HÜLYA diyor ki:

  ANKARA KEÇİÖRENDE BONCUK İŞİ DAĞITIYORUM ankara_hulya3@hotmail.com ADRESİNE NUMARANIZI MAİL ATIN SİZE EN KISA ZAMANDA DÖNÜŞ YAPILACAKTIR

 • mürüvet diyor ki:

  Keçiörende evimde boncuk işi nikah şekeri iş kına paketleme tesbih dizme işi yaparım.

 • öznur dovan diyor ki:

  merhaba evde nikah şekeri takı işleri boncuk işleme tesbih dizme işleri yapabilirim evden devamlı çalışacagım şiparişlerinizi zamanında temiz teslim ederim ihtiyacım var böyle işlere telefon numaram 0507-999-54-51 bana bu numaradan ulaşılabilir ayrıca umut_erendovan@hotmail.com adresinede mail gönderebilirsiniz.

 • songül diyor ki:

  Kendi masraflarımı ve çocuklarımın eğitimi için eşime destek olmak istiyorum.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar

KYK.GOV.TR