ATO Borç Sorgulama

ATO borç sorgulama işlemi yapmak için, tek yapmanız gereken ATO (Ankara Ticaret Odası)’nun resmi internet sayfasını ziyaret etmek. Sistem içerisinde “borç sorgulama” olarak arama yaptığınızda sistem sizi otamatik olarak sayfaya yönlendirecektir. Siz de istenilen bilgileri doğru olarak sisteme girdiğinizde, sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

ATO borç sorgulama işlemi yaptığınızda ekrana gelen ve isteden istenilen bilgiler TC kimlik numaranız, firma ticaret sicil numarası, firma vergi numarası ve gerçek kişi olduğunuzu ispat etmenizi sağlayan resim doğrulama işlemini de yaptıktan sonra, hem güncel, hem de geçmişe dönük borç sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

ATO (Ankara Ticaret Odası)’nun resmi internet sayfasında borç sorgulama işlemi dışında, ünvan sorgulama, iş yeri adres no sorgulama, ATO randevu alma gibi işlemleri de online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca iş yerleri ile iligili yasa tasarıları, genel bilgilendirmeler, fuarlar gibi ticaret alanında firmaları ve kişileri etkileyecek tüm duyurulara kurumun resmi internet sayfasında yer veriliyor. Haberleri güncel oalrak takip etmek için, internet sayfasını düzenli aralıklarda ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir