Bayilik Veren Popüler Firmalar ve Şirketler

Birçok iş kolunda faaliyet göstermekte olan firmalar ve bazı büyük çaplı şirketler gerek isimlerini ülke çapında duyurmak gerekse faaliyet alanlarını genişletmek amacı ile tek bir şehire bağlı kalmayıp bir çok şehre yayılmak gereksinimi duymaktadır. Çeşitli şartlara bağlı olarak alınmakta olan bayilikler adını sıklıkla duyduğumuz bir çok firma tarafından verilmektedir. Hemen hemen her sektörde bayilik veren firmalar bulunmaktadır.

Gıda sektörüne bağlı baharat alanında Çukurova baharat,Börek alanında Tarihi Sarıyer Börekçisi,Çiğ Köfte alanında Çiğköftem,Adıyamanlı Çiğköfteci BayramUsta, Dibek kahvesi alanında Asırlık kahve, Kuruyemiş alanında Adakeyfi kuruyemiş,İnceler kuruyemiş, Özbeyoğlu kuruyemiş,Süt ve Süt ürünleri  alanında Bakraç Süt ve Süt Ürünleri, Zeytinyağı bayiliği verenler arasında ise Olivefe Zeytinyağları yer almaktadır.

Kişilerin en çok tercih etmekte olduğu ve gıdadan sonra en fazla ihtiyaç duyulmakta olan alanlardan bir tanesi olarak bilinen giyim sektöründe bayilik veren firmalar arasında Bgk çorap,Pierre Cassi Erkek giyim,Wessi erkek giyim,Buenza erkek klasik giyim gibi firmalar yerini almaktadır. Özellikle gençler tarafından oldukça tercih edilmekte olan Fast Food tarzı işletmelerde bayilik oranı oldukça yüksektir.

Örneğin Şiva Dürüc, Sardır, Dürdüm lahmacun, Friends-Burgers, Rummani Chiken, Just Chikn, Chicker’s, The Chicken City, Tarihi Ortaköy Kumpircisi, Sarper Lahmacun, Coi Pizza, Kono Pizza Café, Pizzabulls, Panino Fabs,Simitçi dünyası,Kumru Fırın,Vitamin Simit, Şefwaff Waffle, Naturpy Hazır Waffle, HB Waffle, Kumpir Waffle gibi fast food firmaları yer almaktadır.

Bayanların vaz geçilmezi olan Ayakkabı ve Çanta alanında ise Capretto Children’s Shoes, Steppo Çuçuk ayakkabı mağazası, Ayakkabıca,Espardin Ayakkabı, Tofima Shop gibi firmalar yerini almaktadır. Bebek ürünlerinde ise en önemli ürünler arasında yerini almakta olan bebek bezi firmaları ön plandadır Noble Baby bebek bezi, Prima, Huggies gibi firmalar yerini almaktadır. Mobilya,Ev tekstili ve Dekarasyon alanında bayilik veren firmalar duvar kağıdı alanında 3Ddecoreal, Elit Dekor 3D, Global Dekor 3D, Sare Deisng 3D yapı dekorasyon, Halı alanında Dance Of Colors Halı, Mobilya alanında ise Ceviz mutfak banyo, Emir dizayn, Nova koltuk, MBA Modilya gibi firmalar bayilik imkanı sağlamaktadır. Şirketler arasında ise Salata üzerine hizmet vermekte olan Salad Statıon, oldukça ünlü patates kızartmalarına sahip PATATA, Filizler Köftecisi, Dükkan BURGER gibi şirketler yerini almaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir