Bayram Kredisi Kampanyaları Cazip Faiz Oranları Sunuyor

Ramazan Ayı geldi çattı. Bu mübarek ayın sonunda da Ramazan Bayramı büyük bir heyecan ve sevgiyle geçiriliyor. Bankalar da bu bayram da müşterilerinin nakit sorunu yaşamaması için yeni kredi kampanyaları ile ilgili çalışmalar yürütüyor.

Bayram kredileri artık çoğu banka için geleneksel bir hal aldı. Çünkü Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dönemlerde masraflar artabiliyor. Artan masrafların karşılanabilmesi için de ilk olarak bayram kredilerine göz atılabiliyor. Ramazan Bayramı için verilecek olan kredi çalışmaları da bankalar tarafından teker teker duyurulmaya başlandı. Bu Ramazan Bayramı’nda da tüketicilerin kredi bolluğu içerisinde seçim yapması bir hayli zor gibi duruyor. En uygun kredinin belirlenip alınabilmesi için de bankaların kredi faiz oranları, vade oranları ve kredi limitlerinin karşılaştırılması gerekiyor.

Genel olarak bakıldığında Ramazan Bayramı kredilerinde büyük bir rekabet içerisinde olan bankalar, en düşük faiz oranlarıyla en yüksek krediyi vermek için birbirleriyle yarışıyor. Örneğin ING Bank Ramazan Bayramı kredisi ile ilgili çalışmalarında sona yaklaşmış durumda. ING Bank, 1,29’luk faiz oranlarıyla verdiği kredisinde 36 aylık vade oranlarını müşterilerine sunuyor. Bu kredi içerisinde 50 bin TL’lik limitler ile kredi almak da mümkün. Ayrıca ING Bank kredi notu yüksek olan müşterilerine önemli avantajlar ve faiz indirimleri de sunuyor.

Garanti Bankası da bu Ramazan Bayramı için kredi hazırlayan bankalar arasında yer alıyor. Garanti Bankası Ramazan Bayramı kredisi kampanyasında 1,69’luk faiz oranları 10 bin TL’lik limitler üzerinden veriliyor. Bu kredinin vadeleri de 36 aya kadar çıkabiliyor. Üstelik bu kredide taksit erteleme ve balon ödemeli imkanlar da kredi detayları içerisinde yer alıyor. Kredinin masrafsız olması da bir diğer avantaj.

Akbank Ramazan Bayramı kredisi de Akbank Direkt üzerinde online bir şekilde istenilen her yerde ve her anda alınabiliyor. Akbank Ramazan Bayramı kredisinde 1,39’luk faiz oranları uygulanıyor. Bunun yanı sıra kredinin ödemelerini 36 aylık vadeler ile yapabiliyorsunuz. Akbank ihtiyaç kredileri kapsamında verilen Ramazan Bayramı kredisi ilerleyen günlerde resmi olarak da duyurulacak.

Bankaların 2016 Yılı Bayram Kredileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir