Belediyelerin İşçi Alımları

Belediyelerin işçi alımları devam ediyor. Türkiye’nin pek çok yerinde faaliyet gösteren Belediyeler ihtiyaçlar doğrultusunda alım yapıyorlar. Her yıl yüzlerce kişiye iş imkanı sunan Belediyeler, 2014 yılında da pek çok kişiye ekmek kapısı olacak. Belediyelerin işçi alımları kendi internet sitelerinde yayınlandığı için iş başvurusu da site üzerinden yapılmaktadır. Açık olan pozisyonlar ve kriterler açıkça belirtildiği için adaylar uygun gördükleri pozisyona anında başvuru yapabiliyorlar.

İşte o Belediyelerden biri olan Ankara Büyükşehir Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapıyor.Personel alımı duyurusunu kendi internet adresi olan ankara.bel.tr adresinden yapan Belediye, başvuru formunu dolduranların başvurularını değerlendirecek.Bir başka Belediye ise, İzmir Büyükşehir Belediyesi olup, 2014 yılında personel alımlarına devam edecek. Başvurular kendi internet adresinden yapılmakta ve iş ilanlarına sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Konya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi de personel alımı yapacak olan Belediyeler arasında yer alıyor.

One comment on “Belediyelerin İşçi Alımları
  1. İBRAHİM ARABACI dedi ki:

    İŞ İLANI . E SINIFI ŞÖFÖR SRC BELGESİ VAR. BELEDİYENİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. EVLİ 3 ÇOCUK BABASI. 1970 DOĞUMLU İZMİR KARŞIYAKA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir