çaycılık iş ilanları

Günümüzde en kolay bulunabilen işlerden biri diyebileceğimiz çaycılık için fazlası ile iş başvurusu oluyor. İlan veren işverenlere çok sayıda iş başvurusu geliyor ve aralarından işe daha uygun olanı seçilerek işe alım gerçekleştiriliyor. Eğer siz de iş yerinize çaycı arıyorsanız veya çaycılık işi arıyorum diyorsanız çaycılık iş ilanları sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı verebilirsiniz. İş arayanlar, özellikle deneyimlerini, beklentilerini ve iletişim bilgilerini yazarlarsa eleman arayanlar için çok iyi olacaktır. En azından sizi aradıkları zaman sizin hakkınızda her şeyi bilerek aramış olacaklar. Bunun dışında çaycı arayanlar da işin detaylarını daha açık yazarlarsa iş başvurusu yapanlar bilinçli bir şekilde başvuru yaparlar. Hangi ilde olursanız olun tek bir ilanla aradığınız işi veya elemanı kolaylıkla bulabileceğiniz sayfamızda ilanlarınız ücretsiz yayınlanacaktır.

ACİL ÇAYCI ARANIYOR

İstanbul Güneşli’deki ofisimize çay servisi yapabilecek ve temizliğe bakacak 18 ile 45 yaşları arasında bayan eleman aranıyor. Güler yüzlü, sorumluluk sahibi, temiz ve titiz olanlar başvuruda bulunsunlar.

ÇAYCI OLARAK İŞ ARIYORUM

Mersin’de oturuyorum. 35 yaşında bir bayanım. Daha önce hiç çalışmadım ama çaycılık için uygun olduğumu düşünüyorum. Ofis gibi bir yerde çaycı olarak çalışmak istiyorum. Çok titiz ve düzenli biriyim. Çayımın güzel olduğunu söylerler. Acil işe ihtiyacım var. Elemana ihtiyacı olanlar lütfen geri dönüş yapsınlar.

One comment on “çaycılık iş ilanları
  1. zafer dedi ki:

    İstanbul fatih ofisimize cay ikramını+ telefona bakıp calıştıgı ofisini temiz tutacak bayan aranıyor +düzgünce okunacak şekilde yazabilecek aradığımız kreterlerimiz temiz bakımlı giyimli şık bayan olmasıdır. yol,yemek,ssk, maaş.iş alanımız toptan ayakkabı çanta shoes tasarım+ tel.0212.517.25.04iş saatimiz sabah.9.10 işbaşı akşam çıkışı.6 hafta sonu çalışmamız yoktur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir