Çimsa Beton Personel Alımı

Çimsa Beton personel alımları başladı. Fabrikalarının yanı sıra, bir ksç şehirde müdürlükleri bulunan Çimsa Beton genel eleman alımı ilanlarını geçtiğimşz günlerde duyurdu.

Çimsa Beton ülkenin en büyük çimento fabrikalarından birine sahip. Ankara, İstanbul, Eskişehir, Mersin, Niğde, Kayseri gibi pek çok şehirde müdürlükleri ve satış ofisleri bulunuyor. Mevcut dönemde ise, her şehir için, faeklı kategorilerde personel alımı yapmaya devam ediyor. Çimsa Beton personel alımı yaparken, asıl kadrolar için mühendis alımları yapıyor. Bunların yanı sıra firma, işçi, asistan, muhasebe, vasıfsız eleman gibi hemen hemen her mezuniyet durumuna uygun iş fırsatı sunuyor.

Çimsa Beton sürekli gelişerek büyüyen bir firma. Gün geçtikçe, müdürlüklerinin bulunduğu şehirlerin sayısı artıyor. Büyük satış ofisleri açmaya devam ediyor. Böylelikle ihtiyaç duyulan elaman sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Çimsa Beton elaman alımları için ilanlarını, iş bulma portalları üzerinden gerçekleştiriyor.  Öz geçmişler toplayarak değerlendirme yapılıyor. Ayrıca firmanın resmi şnternet sitesinde yer alan kariyer bölümünden de genel iş başvurusu yapabiliyorsunuz.

One comment on “Çimsa Beton Personel Alımı
  1. hasan huseyin zeytun dedi ki:

    Dumlupinar universitesi
    maden muhendislig bolumunu
    2014 mezunum is ariyorum.yardimci olursaniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir