Coğrafya Öğretmeni Arayan Kolejler

Coğrafya Öğretmeni Aranıyor

Coğrafya öğretmeni kadromuzda 2014-2015 eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere çok acil yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. İş başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin ilgili bölümlerden mezun olarak coğrafya öğretmenliği için hak kazanmış olmaları, Ankara’da ikamet etmeleri ya da edebilecek olmaları, erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin olmaması ve uzun soluklu çalışmaya istekleri olmaları gerekmektedir.

Stajyer Coğrafya Öğretmeni

Coğrafya öğretmenliği bölümünden yeni mezun olmuş, özel okul öğretmeni olarak kariyer planlaması yapan, yeniliğe ve öğrenmeye açık, kendisini sürekli olarak geliştirmeye istekli, öğretmenliğin ne kadar zor bir meslek olduğunun bilincinde olan bay ve bayan öğretmenler aranmaktadır.

Sayfamız üzerinden coğrafya öğretmeni arayan kolejler ve coğrafya öğretmeni arayan dershaneler üye olmadan ücretsiz bir şekilde eleman arama ilanlarını verebilirler. Sayfamızdan verilen coğrafya iş ilanları için başvuruda bulunmak isteyen kişiler yorum bölümünden başvurularını gerçekleştirebilir ya da iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir