Denizbank İş Başvurusu Personel Alımı

Denizbank 1938 yılında denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacı ile kurulmuş olup, daha sonraki yıllarda ise bankacılık sektöründe yerini almıştır. Bugün en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Denizbank, 800’e yakın şubesi ve onbinlerce çalışanı ile kaliteli hizmet vermektedir.

Her zaman en iyiyi hedefleyen Denizbank, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Her yıl açtığı şubeler ile daha fazla ağa hizmet veren Denizbank, ayrıca sağladığı iş imkanı ile yüzlerce kişiye iş kapısı olmaktadır. Denizbank iş başvurusu personel alımları ise devam ediyor. 2015 yılında yine yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayacak olan Denizbank, iş ilanlarını yayınlayarak adayların başvurularını bekliyor.

Denizbank çalışanları arasında hiçbir ayrım yapmadan onlara hak etiği değeri vermekte ve çalışanlarının becerilerini kullanabilecekleri mesleki ortam ve şartları da sağlamaktadır. Eğer siz de Denizbank bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak istiyorsanız Denizbank iş başvurusu yaparak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Denizbank şuanda Telefonda satış temsilcisi,Dış ticaret finansmanı,Scurity Engıneer,Cyber security engıneer,Şube operasyon yöneticisi ve üst düzey yönetici asistanı pozisyonlarına alım yapacaktır. Bu pozisyonlardan kendinize uygun olana iş başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank iş ilanlarının detayları için ise kariyer.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir