Destek.kosgeb.gov.tr Kobi Giriş

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın yapmış olduğu her çalışma proje yatırımcılara ve girişimcilere destek olmayı amaçlamakta iken son zamanlarda en çok adı duyulan hizmet 50 bin Türk Lirası tutarındaki faizsiz kredi hizmeti olmakta ve oldukça fazla sayıda kişi söz konusu bu olanaktan yararlanmak için başvuru yapma yoluna gitmektedir. destek.kosgeb.gov.tr adresi ise söz konusu bu başvuru sürecinde giriş yapma olanağı sağlayan adres olma özelliği taşımaktadır.

Bahsedilmekte olan bu faizsiz kredi hizmetini daha detaylı açıklamamız gerekir ise, mevcut olan işletmelerini geliştirme amacı taşıyan ya da yeni bir işletme açmak isteyen KOBİ’lere çözüm olanağı sunma amacı doğrultusunda verilmekte olan 50 bin Türk Lirası tutarındaki faizsiz bir kredi hizmeti olduğunu belirtmekle birlikte, detayları anlatılmakta olan bu hizmete başvuru yapmak isteyen kişilerin de Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’na ait internet sitesi üzerinden işlem yapması gerekmektedir. Söz konusu olan bu başvuru işlemini gerçekleştirmek isteyen kişilerin KOSGEB’e kayıt yaptırması, hali hazırda adı geçen kuruma kayıtlı olan kişilerin ise mevcut kayıtlarını güncellemesi gerekmektedir. İşte bu kayıt olma ve kayıt güncelleme işlemlerini yapma konusunda yardım almak için KOBİ’lerin kullanacağı site bahsi geçen internet sitesi olmaktadır.

Kredi.kosgeb.gov.tr GİRİŞ

Söz konusu olan internet sitesine giriş yapmak istediğimiz zaman karşımıza çıkan ekranda kullanıcı adımız ve şifremiz istenmekte olup, yalnızca bu bilgiler dahilinde giriş yapma olanağımız bulunmaktadır. Eğer bahsi geçen bu kullanıcı adı ve şifreye sahip değil isek bu noktada yapmamız gereken işlem KOSGEB’e yeni bir kayıt oluşturmak sureti ile anlatılmakta olan bilgilere sahip olmaktır. Bu işlemi yapmak için ekranın sol tarafında bulunan “KOSGEB’e ilk başvuru” bölümünü tıklamamız gerekmektedir. Açılacak olan yeni ekranda kendimize ve işletmemize dair bilgileri girmek sureti ile kayıt yaptırıp daha sonrasında ise kullanıcı adımızı ve şifremizi edinmek mümkün olmaktadır.

Destek.kosgeb.gov.tr adresi üzerinden yapılacak olan diğer işlemler ise unuttuğumuz şifremiz ve kullanıcı adımıza dair bilgi alma işlemi olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir