Dore Temsilci Girişi

Dore Yıldız holdinge bağlı, yüzde yüz Türk markasıdır. Kaliteyi uygun koşullarda müşterilere ulaştırmayı hedefleyen bir firmadır.

Network marketing modelinde çalışır. Dore markası altında parfümler, makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, bijuteri ürünleri, temizlik ürünleri, ev gereçleri, mutfak aletleri vb bir çok ürün yer almaktadır. Katologla satış yapılır. Her ay indirimli ürünler, fırsatlarla müşterilerinin karşısına çıkar. Müşterilerinin hem tüm ihtiyaçlarını karşılamak hem de kazanç elde etmesini sağlamayı hedefler. Dore temsilcisi olmak isteyen kişiler dore nin web sayfası üzerinden giriş yapabilirler. Dore temsilci girişi ana sayfada sayfanın sağ üst köşesinde yer almaktadır. Üyelik için ücret alınmaz. Dore temsilcisi olmak için dore firmasına da ulaşabilirsiniz. Temsilci olduktan sonra temsilci girişi yaparak ürün satın alabilirsiniz.

Dore temsilci girişi sırasında bir hata mesajı almanız durumunda dore yetkili müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Temsilci girişi yaptıktan sonra bir temsilci numarası verilecektir. Bu temsilci numarasıyla işlemlerinizi yapacaksınız. Dore temsilcisi olmak ve dore temsilcilerinden oluşan bir ekip kurmak size bir çok fırsatla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Dore de fırsatlar hiç bitmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir