Edebiyat Öğretmeni Arayan Kolejler

Edebiyat Öğretmeni Aranıyor

Antalya’da eğitim alanında faaliyet gösteren özel okulumuzda edebiyat öğretmeni olarak görev alacak, genç ve dinamik, edebiyat öğretmenliği bölümünden mezun, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunun bilincinde olan, edebiyat dersini müfredata uygun olarak çocuklara severek öğretebilecek takım arkadaşları arıyoruz. Atama bekleyen kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Edebiyat Öğretmeni Arayan Özel Okullar

1979 mezunu bekar bayanım. Edebiyat Öğretmeniyim ve 4 yıldır çalıştığım özel okul kapandığı için çok acil iş arıyorum. Ankara’da ikamet ediyorum ancak lojman imkanı sunulursa doğu illeri de olmak üzere tüm illerde çalışabilirim. Tek ricam edebiyat öğretmeni arayan dershaneler lütfen aramasınlar dershane öğretmenliğini kesinlikle düşünmüyorum.

Edebiyat Öğretmeni Arayan Kolejler için özel olarak hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden edebiyat öğretmeni arayanlar yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden eleman arama ilanlarınızı ekleyebilirsiniz. Verdiğiniz ilanlara edebiyat öğretmeni maaşları ve aradığınız vasıfları yazarak ilanlarınızı daha kısa sürede sonuçlandırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir