emekli eleman arayanlar ankara içi

Günümüzde tek bir maaşla geçinmek gerçekten çok zor değil mi? Bu yüzden asıl işi dışında ek iş yaparak geçimini sağlamaya çalışan sayısız kişi var. İki işte birden çalışarak daha fazla kazanç sağlamak istiyorlar. Öyle ki; daha önce de belirttiğimiz gibi tek bir maaşla geçinemedikleri için ek gelir sağlayacak iş arayışına giriyorlar. Onların yanı sıra emekliler de ek iş yaparak enekli maaşlarının yanı sıra kazanç sağlamak istiyorlar. Onlar için de pek çok iş imkanı bulunduğundan iş bulmaları zor olmuyor. Özellikle ankara’da ikamet eden emekliler için hazırladığımız emekli eleman arayanlar ankara içi sayfamızda hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar iş ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler. Yorum bölümüne ilanınızı yazdıktan sonra iletişim bilgileriniz ile birlikte ilanınızı yayınlayın, aradığınız elemanı veya işi kısa sürede bulun.

EMEKLİYİM İŞ ARIYORUM

2003 yılında bir kamu kurumundan emekli oldum ve şuan evde çok sıkılıyorum. Maddi olarak da çok sıkıntıdayım. Ehliyetim var usta şöförlerdenim. Mersin’de ikamet ediyorum. Emekli eleman arayanlar bana geri dönüş yapabilirler. ACİL iş arıyorum.

EMEKLİ ÖĞRETMEN ARIYORUZ

Liseden emekli olmuş, kimya, coğrafya, bilgisayar ve rehberlik öğretmeni arıyoruz. Ankara’da ikamet eden emekli bay veya bayanlar başvuru yapabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir