Emekliye 600 tl Promosyon Veren Bankalar

Bankalar son dönemlerde emeklilere promosyon fırsatıyla emeklilerin çok daha rahat etmesini amaçlamaktadır. Özellikle Ziraat Bankası bu noktada öncülük etmektedir. Ziraat Bankası tarafından emeklilere 600 TL promosyon verilmektedir. Bunun için Ziraat Bankası şubelerinden gerekli bilgiler alınacaktır.

Emeklilerin maaşlarını Ziraat Bankası şubelerine taşıması veya Ziraat Bankası şubelerinden kredi alması durumunda bu ikramiyeden yararlanması söz konusudur. Emeklilere her zaman özel avantajlar uygulayan Ziraat Bankası, Türkiye’de emekli maaşlarının doğrudan yattığı şubedir. Böylece emeklilere promosyonun daha fazla ulaştırılması hedeflenmektedir. Diğer bir banka ise Halkbank’tır.

Halkbank tarafından yapılan emeklilik promosyonlarında emekliler, maaşlarının on katına kadar kredi çekme şansına sahiptir. Ayrıca 600 TL promosyon katkısı ile birlikte kolay ve hızlı bir şekilde katkı almaları da söz konusu olmaktadır. Emekliler için yapılan işlemlerde çeşitli kolaylıklar da sunulur. Maaşını Ziraat Bankası veya Halkbank şubelerine taşıyan emekliler, çekecekleri kredilerde özel ödeme koşullarına da sahip olmaktadır. 1,38 oranındaki faiz oranlarından yararlanabilmek için emeklilerin Halkbank ve Ziraat Bankası şubelerine gelerek kredi başvurusunda bulunması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir