Enerjisa Teknisyen İş Başvurusu

Enerjisa teknisyen iş başvurusu yapmak için, firmanın resmi internet sitesinde, İnsan Kaynakları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Enerjisa, Sabancı Grubuna bağlı, Türkiye’nin en büyük enerji dağıtımı yapan firmalar arasında yer alıyor. Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri olan, Sabancı Grubu bünyesinde kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Enerjisa teknisyen eleman alımlarını, Sabacı kariyer sitesinden ve iş bulma portalları üzerinden de duyuruyor.

Şu an mevcut dönemde bulunan iş alım ilanları dışında da, ileride ki dönemler için, genel iş başvurusu bölümlerinden kısa öz geçmişlerinizi bırakabilirsiniz. Personel alımları yapıldığı dönemlerde, mevcut havuzda bulunan öz geçmişleriniz arasından da değerlendirmeler yapılabiliyor.

Enerjisa iş başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, başvurularınızda hatasız ve doğru beyanlarda bulunmanız gerekiyor. Başvurularınızda bulunduğunuz yalan beyanlar, işe girişiniz sağlansa bile, kazsnmış olduğunuz haklarınızı kaybetmenize neden olabilir. Hatta ilerleyen dönemlerdeki kariyer planlarınızda ds sorun yaşamanıza neden olabilir. Enerjisa eleman alımı ilanlarını takip etmek için, kurumun resmi internet sitesini ve Sabancı kariyer bölümünü takip edebilirsiniz. Ayrıca alım yapılacağı dönemlerde, iş bulma portallarında da Sabancı Grubu iş ilanlarını takip bölümüne ekleyebilirsiniz  böylelikle kurum iş ilanı verdiğinde, internet portalı size bildirimde bulunabilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir