Etibor İşçi Alımı 2014

Etibor İşçi Alımı 2014 yılında da devam ediyor. Türkiye’de tanınmış isimlerden biri olan Etibor, kurulduğu ilk günden bu yana lezzetli ürünleri ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Her geçen gün biraz daha büyüyerek hem kalitesini hem de işçi sayısını arttırmıştır. Taleplere daha hızlı cevap verebilmek için kendisini sürekli geliştiren Etibor, yeni tesisler açarak daha da büyümeyi hedefliyor.

Etibor işçi alımı 2014 yılında yapılacak ve yeni açılan tesisler de 2014 yılında hizmete açılacak. Bu tesislerde görevlendirmek üzere ise Çok Amaçlı Borik Tesisi için 92 kişi alınacak. İşsiz olan 92 kişiye ekmek kapısı olmaya hazırlanan Etibor, bu tesis için alacağı personelden 27 kişiye de kadro imkanı tanıyacak. Etibor işçi alımı için başvurular başladı ve alımlar 2014 Mart ayı içerisinde yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyenler Etibor internet sitesi üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

One comment on “Etibor İşçi Alımı 2014
  1. kaan targal dedi ki:

    1988 Bandırma doğumluyum.Meslek lisesi elektrik ve Balıkesir Üniversite si Endüstriyel Otomasyon mezunuyum.Askerliğimi 2. özel koruma taburunda emekli orgeneral sivil makam şöförü olarak yaptım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir