ev işlerine yardımcı arayanlar

Son yıllarda evlere temizlik işi oldukça ilgi görüyor. Özellikle ev hanımları için bulunmaz bir nimet haline gelen bu iş, ev işlerine yardımcı arayanlara da kolaylık sağlıyor. Genellikle bu iş için iş ilanları internet üzerinden veriliyor ve aranan eleman kısa bir süre içinde bulunuyor. Bunun dışında ev işlerinde çalışmak isteyenler de kendi iş ilanlarını vererek daha kısa bir zamanda iş bulabiliyorlar. Bunun için hizmet veren pek çok sayfa var ve bu sayfaları ziyaret ederek siz de arama yapabilirsiniz. Ayrıca, sayfamız üzerinden de iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bu işler için bazıları hergün, bazıları haftada birkaç kez, bazıları da haftada 1 gün için eleman arıyorlar. Siz, çalışma şeklinizi belirleyerek arama yapabilir, bu yönde iş bulabilirsiniz. Hem eleman arayanların, hem de iş arayanların tek adresi olan sayfamızda yorum bölümüne verdiğiniz ilanlarınız yardımı ile kolaylıkla iş ve eleman bulabilirsiniz.

EV İŞLERİNE YARDIMCI ARIYORUZ

İstanbul Ataşehir’de bulunan evimize sabah 9:00 akşam 18:00 saatleri arasında çalışacak, günlük ev işlerine bakacak, özellikle ütü yapmasını iyi bilen temiz, dürüst bayan yardımcı arıyoruz. Ücret oldukça dolgundur. 25 ile 30 yaşları arasında olanlar iş başvurusu yapabilirler.

EV İŞİNE GİTMEK İSTİYORUM

15 yıldır profesyonel olarak evlere temizliğe gitmekteyim. Yatılı veya yatısız çalışabilirim. Güvenilir, temiz, sorumluluk sahibi ve sigara içmeyen biriyim. Evde yaşlı veya çocuk varsa da bakabilirim. Antalya’da ikamet ediyorum. İlgilenenler geri dönüş yapsınlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir