Ev Sahibi Olmak İçin Kulillahümme Duası

Eğer bir ev sahibi olmak istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız o zaman dualardan yardım alabilirsiniz. Her ay kira ödemekten bunaldıysanız ve kendi evim olsun istiyorum diyorsanız çalışmanızın yanı sıra Allaha’a sığınarak niyetinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte, ev sahibi olmak için Kulillahümme duası


Her kim gece yatsı namazından sonra 333 defa salavat, 333 defa tesbih duası, 333 defa A-li İmran duası ve 333 defa 25 ayeti (Kulillahümme) kerimeyi okursa Allah onu ummadığı yerden rızıklandırır ve ev sahibi yapar. Ancak, bu dualara başlamadan önce niyetinizi edin ve bitirdikten sonra tekrar niyetinizi tekrarlayın.
SALAVAT-I ŞERİF:
Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyida ve mevlana Muhammedin nuriz zatiyyi ve sirris sariyyi sirruha fi cemiy’il asari vel esmai ves sifati ve sellim tesliyma.
TESPİH DUASI:
La ilahe illallahü vehdetü la şerike leh lehül mülkü velahül hamdü ve hüve ala şey’ün kadir. Subhanallahi velhamdülillahi ve la ilahe kuvvete illa billahil aliyil azim.
AYET-İ KERİME:
Kulillahümme malikel mülki tü’til mülke men teşaü ve tenziül mülke mimmen teşaü ve tüizzü men teşaü ve tüzillü men teşaü, biyedikel hayr, inneke ala küllü şey’in kadiyr.

kaynak: acil kredi lazım

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir