Evde fason iş arıyorum

Evde fason iş arıyorum diyen ve evlere fason iş verenler için hazırladığımız sayfamızda her iki tarafta iş ilanlarını ücretsiz olarak yayımlayabilirler. Özellikle ev hanımları için bulunmaz bir fırsat haline dönüşen fason işler, şimdiye kadar pek çok bayana kazan.ç kaynağı oldu. Eleman arayanlar,Yorum bölümüne işin detayını ve iletişim bilgilerini ekleyerek ilanınızı verdiğiniz takdirde iş arayanlar size daha kolay ulaşabilirler. Aynı şekilde evde fason iş arıyorum diyenler de ister ilan vererek, isterlerse de verilen ilanlara iş başvurusu yapabilirler.

EVDEN ÇALIŞACAK BAYANLAR ARANIYOR

Evde nikah şekeri, boncuk işi ve mandal işi yapabilecek bayanlara ihtiyaç vardır. İşi zamanında teslim edebilecek ve düzenli, temiz çalışanlar tercih edilecektir. Başvuruda bulunan bayanlara malzemeler az gönderilecek olup, işi nasıl yaptıkları gözlemledikten sonra işe alınacaktır. İşimiz sürekli olduğu için lütfen sürekli çalışacak olanlar başvursun.

EVLERE FASON İŞ VERİYORUZ

Evden çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara fason iş veriyoruz. El işi, kutu yapımı gibi işleri yapabilirim diyenler bize 0538 211 75 62 numaralı teşefondan ulaşabilirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir