facebook internet paketleri

Facebook, tüm dünyayı saran bir sosyal ağdır. Hemen hemen herkesin mutlaka bir facebook hesabı olmuştur. Hatta bazıları için facebook artık bir bağımlılık olmuş ve mutlaka kullanılması gereken bir şeya haline gelmiştir. Sevdiklerimizle irtibatta kalmak için en güzel yollardan biri olan facebook, oyunları, birbirinden güzel sayfaları ve görüntülü sohbeti ile herkesin en çok tercih ettiği sosyal medya ağıdır. Öyle ki; artık sadece bilgisayardan değil telefondan bile facebook’a girenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Her gittikleri yerde facebook elimin altında olsun diyenler için gsm operatörleri de boş durmuyorlar. Operatörler facebook internet paketleri ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyorlar. Vodofone, Turkcell ve Avea kullanıcıları uygun fiyatlar ile internet paketi alarak cep telefonlarından facebook’a bağlanıyorlar.

Eğer hala telefonunuzun interneti yoksa ve facebook’tan geri kalmak istemiyorum diyorsanız gsm operatörlerinin oldukça uygun internet paketleri bulunuyor.

AVEA FACEBOOK İNTERNET PAKETİ: 6 ay boyunca hiçbir şekilde internet kullanmamış olan müşterilerine aylık sosyal medya paketini ücretsiz olarak veren Avea, hem faturalı hem de faturasız abonelere hak tanımaktadır. Kampanyadan yararlanmak için MOBILPLUS yazıp 5555‘e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya 30 gün geçerli olup, son katılma tarihi 31 OCAK 2014‘tür.

VODOFONE FACEBOOK İNTERNET PAKETİ: Vodofone facebook ve twitter paketi kapsamında sadece bu sosyal ağları kullanabileceğiniz paketi ile sizleri bekliyor. Üstelik 20 MB internet hakkı olan bu paket sadece 5 TL. Kampanyaya katılmak için ABONE YENIFT yazıp 3636‘ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal etmek için ise IPTAL YENIFT yazıp 3636’ya kısa mesaj gönderin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir