Fakirlikten Kurtulmak İçin Okunacak Dua

Fakirlikten kurtulmak için okunacak dualar sayesinde Allah’ın izni ile sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Fakirlikten kurtulmak için okuyabileceğiniz en etkili dualardan biri VAKİA suresidir. Vakia suresi zenginlik duası olup, hergün gece yatmadan önce bu duayı okuyan fakirlik görmez.İşte Fakirlikten kurtulmak için okunacak diğer dualar :

*Günde 100 defa LA İLAHE İLLALLAH EL-MELİKÜL HAKKIL MÜBİN,MUHAMMEDÜN RESULULLAH, SADİKUL VADİL EMİN diyen farkirlik yüzü görmez.

 

Borcu olan, sıkıntıya düşen ve fakirlikten kurtulmak isteyen kişi 1000 defa LA HAVLE VE LA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM derse Allahü Teala o kişinin işlerini kolaylaştırır.

*Eve girerken İHLAS suresini okuyan da fakirlik görmez.

*Fakirlikten kurtulmak ve borcunu ödemek isteyen ALLAHÜMME İNN, EUZU BİKE MİNEL-HEMMİ VEL-HAZEN VE EUZÜ BİLE MİNEL-ACZİ VEL KESEL VE EUZÜ BİKE MİNEL-CÜBNİ VEL-BUHL VE EUZÜ BİKE MİN GALEBETİD-DEYNİ VE KAHRİR-RİCAL duasını sabah akşam okursa Allah o kişiye yardım eder.

Fakirlikten kurtulmak için RIZIK DUASI da kesinlikle etkili bri duadır. Bu duayı bol bol okuyunuz. Dinimiz çalışmayı emretmektedir. Sadece dua ederek Allah’tan rızık beklemek yanlıştır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir