fason iş verilir

Günümüzde internet üzerinden iş ilanlarını görmek mümkün. Hem iş verenler, hem de iş arayanlar ilan vererek aradıklarını buluyorlar. Bu yüzden fason iş verenler de iş ilanlarını yayımlayarak işlerini yaptırıyorlar. Abiye, elbise, tşört, kazak, badi, kumaş çanta, boncuk, kutu yapımı ve daha pek çok iş için arama yapıyorlar.Genellikle fason işlere evden çalışarak para kazanmak isteyenler başvuru yapıyorlar. Öyle ki; özellikle ev hanımlarının tercihi olan bu işleri ister tek başlarına, isterlerse de grup halinde yapabiliyorlar. Bunun dışında fason atölyeleri de fason iş yapanlar arasında yer alıyor. Eğer siz de fason iş vermek veya fason iş almak istiyorsanız fason iş verilir sayfamız üzerinden ilan vererek aramalarınızı sonlandırabilirsiniz.

ACİL FASON İŞ VERİLECEKTİR

Servis peçetesi, kumaş çanta ve amerikan servisi peçetesi dikişi yapabilecek fason atölyelerine ihtiyaç vardır. Ankara’da olanlar acil iş başvurusu yapsınlar.

 

EVDE BONCUK İŞİ

İzmir’de ikamet eden ve evden çalışacak bayanlar aranıyor. Evde boncuk işi yapmak isteyenler bizimle irtibata geçsinler. İletişim için 0554 657 81 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

One comment on “fason iş verilir
  1. ayşeceylan dedi ki:

    Evde iş yapmak istiyorum. Ticaret Lisesi mezunuyum klavyem çok iyidir. Makale yazarım. Çagrı işi olabilir.Evde muhasebe işi bana uygun ne iş olursa cevap en dönerseniz şimdiden tşk ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir