Finansbank Personel Alımı İş Başvurusu

Sektöründe lider isimlerden biri olan Finansbank, müşterilerinin tüm bankacılık işlemlerini zaman kaybetmeden gerçekleştirerek memnuniyeti sağlamaktadır. Kendini sürekli yenileyerek her zaman daha iyiyi vermeye çalışan Finansbank, yaptığı personel alımları ile de ülkemiz iş istihdamına katkılarına devam etmektedir. Finansbank iş başvurusu personel alımı ise son hızı ile devam ediyor. 2015 yılında da alımlarını sürdüren Finansbank, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, deneyimli ve pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip adayları bekliyor.

Finansbank Personel Alımı

Finansbank sadece deneyimlilere değil, öğrencilere ve yeni mezunlara da iş kapısı açıyor. Kendi sayfasından yayınladığı iş ilanlarına başvuruda bulunarak siz de Finansbank bünyesinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Finansbank İş Başvurusu

Finansbank şuanda Çağrı merkezi görevlisi(emekli adaylar) Bireysel satış temsilcisi, enparacom müşteri danışmanı, Müşteri geri kazanma ve tutma görevlisi, tele satış görevlisi,Erzurum ve İstanbul Telefon Bankacılığı müşteri danışmanı ve perakende krediler merkezi izleme görevlisi pozisyonlarına alım yapacak. Yayınlanan ilanlar ile ilgili bütün detaylara Finansbankcomtr adresinden ulaşabilir ve istediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir