FOX TV Sesi Çok Güzel Yarışma Programı Başvurusu

Fox Tv Sesi Çok Güzel yarışma programına başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki internet adresinden form doldurarak başvuru yapabilirler.

Fox Tv formatı diğerlerinden farklı bir ses yarışması başlattı. Türkiye’ nin en güçlü sesleri Sibel Can, Sertap Erener ve Gökhan Türkmen’ in jüri olduğu yarışmanın sunuculuğunu Emre Karayel yapmakta. Sesi Çok Güzel yarışmasında bu tecrübeli jüriler kendilerine ihbar edilen güzel sesleri bulmak için yollara düşüyorlar. Onların bulunduğu şehre giderek evlerinden ya da işyerlerinde onları bulup seslerini dinleyerek alıp yarışma programına kendileri getiriyorlar. Ve stüdyoda seyircilerin oyuna sunuyorlar. Yarışmacıların canlı performansını stüdyoda dinleyen seyirci, yarışmacıya %50 ‘ nin üzerinde puanlama yaparsa yarışmacı elenmekten kurtuluyor ve yarışmaya devam ediyor.

Kendinizi ya da sesi güzel bir sevdiğinizi ihbar formu doldurup göndererek Fox Tv Sesi Çok Güzel yarışma programına başvurusu yapabilirsiniz. Sesi Çok Güzel yarışma başvurusunu http://www.fox.com.tr/Sesi-Cok-Guzel/ihbar-et linkini tıklayarak formu doldurup Fox Tv’ ye göndererek yapabilir ve bu güzel yarışmaya katılma şansına sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir