Gaznet Borç Sorgulama

Gaznet, Konya ilinde gaz hizmeti sağlayan özel bir şirkettir. Konya ili ve bölgesinde ki herkesin gaz ihtiyacını indirimli bir şekilde karşılamak amacıyla kurulmuştur. Şirket temellerini de 2003 yılında atmıştır. Son zamanlarda Gaznet Enerya olarak değiştirilmiş ve Konya’nın yanı sıra Antalya, Aydın, Denizli, Ereğli, Erzincan, Konya, Nevşehir, Niğde illerinde de çalışmalara başlamıştır. Doğalgazın yanı sıra yenilenebilir enerji alanlarında da hizmet verme çalışmalarına başlamıştır Gaznet.

GAZ NET FATURA ÖDEME

Gaznet abonesi olmak için herhangi bir şubeye başvuru yapmanız yeterlidir. Başvuru esnasında size verilen formu eksiksiz doldurmak zorundasınız ve istenilen evrakları da sunmanız gerekmektedir. Gaznet borç sorgulama işlemlerini internet üzerinde yapabilirsiniz. Hatta site üzerinden geçmişe ait faturalarınızı ne kadar gaz kullandığınızı da öğrenebilirsiniz. Gaznet borç sorgulama işlemini tamamladıktan sonra borcunuzu dilerseniz internet üzerinden online ödeyebilirsiniz. Eğer hayır online ödeme yapmak istemiyorum diyorsanız Gaznet şubesine giderek ödeme yapma şansınız var.

 

Gaznet borç sorgulama hakkında aklınıza takılan detaylar için 444 8429 numaralı telefonu arayabilir ve tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir