Hürriyet İş İlanları İstanbul Bayan Temizlik

Eğer iş yada eleman arıyorum diyorsanız Hürriyet iş ilanları İstanbul Bayan Temizlik başlığımız altında ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz. Günümüzde en geçerli mesleklerden biri olan Temizlik işi, günden güne yaygınlaşıyor. Öyle ki; Temizlik elemanı arayanlar da hergün iş ilanlarını yayınlayarak eleman arıyorlar. Eğer siz de Temizlik elemanı arıyorum yada Temizlik işi arıyorum diyorsanız Hürriyet iş ilanları İstanbul bayan temizlik sayfamız üzerinden kendi ilanlarınızı verebilirsiniz. Yorum bölümüne ilanınızı yazdıktan sonra iletişim bilgilerinizi de ekleyerek ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar ücretsiz ilan verebilirler.

OKULA TEMİZLİK ELEMANI

İstanbul Bağcılar’da bulunan okulumuza acil bayan temizlik elemanı alınacaktır. Sorumluluk sahibi, titiz, düzenli olanlar iş başvurusu yapsınlar.

ŞİRKETİMİZE TEMİZLİK ELEMANI

Şirketimize acil bayan temizlik elemanı alınacaktır. Haftada 1 gün şirketin temizliği ile ilgilenecek, titiz ve temizlik konusunda tecrübeli olanlar başvuru yapsınlar. Yerimiz İstanbul Şişli’dedir. Bu civarda oturanlar tercih edilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir