Hürriyet İş İlanları Sekreter

Siz de Hürriyet iş ilanları sekreter sayfamız üzerinden ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz. Eğer sekreter olarak iş arıyorum yada sekreter arıyorum diyorsanız kendi ilanınızı vererek aradığınız işi veya elemanı kolayca bulabilirsiniz. Sayfamızda her gün yüzlerce iş ilanı yayınlanmakta olup, bu ilanlardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun vereceğiniz tek bir ilan ile arama yapabilirsiniz. Üstelik hangi kriterlerde iş yada eleman arıyorsanız hepsini belirterek istediğiniz gibi bir iş ve eleman bulmanız mümkün. Yapmanız gereken yorum bölümünden ilanınızı oluşturduktan sonra iletişim bilgileriniz ile birlikte yayınlamaktır. Verdiğiniz iletişim bilgileriniz aracılığı ile mutlaka size ulaşacaklardır.

ACİL SEKRETER ALINACAK

Ms office programlarına hakim, diksiyonu düzgün, ofis içinde düzeni sağlayabilecek, gerektiğinde misafirlere çay servisi yapabilecek bayan sekreter arıyoruz. En az lise mezunu olanlar iş başvurusu yapabilirler.

SEKRETER OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM

25 yaşındayım ve lise mezunuyum. Daha önce Avukat yanında 3 yıl çalıştım. Ms office programlarına hakimim. İşimin gerektirdiği her türlü işi yapabilirim. İstanbul’da ikamet ediyorum. Acil iş arıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir