İnşaat işi arayanlar

İnşaat sektörü ülkemizde oldukça gelişti. Okuyup meslek sahibi olamayanlar inşaat alanında ilerliyorlar.Öyle ki; özellikle Doğu tarafında inşaat sektörüne rağbet bir hayli fazla. Eğer siz de inşaat işi arayanlardansanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Hem eleman arayanlar, hem de iş arayanların buluşma noktası olan sayfamızda en kısa sürede aradığınızı bulabilirsiniz. Yapmanız gereken yorum bölümüne ilanınızı iletişim bilgileriniz ile girmektir. Sonrasında aradığınız işi veya elemanı kolaylıkla bulma imkanına sahipsiniz.

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE İŞ ARIYORUM

Ben inşaat demir taşaronuyum ve 15 yıldır bu işi yapıyorum. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde çalıştım. Çevrem oldukça geniştir ve 20 tane elemanım var. İşini yaptırmak isteyenler 0537 375 22 90 numaralı telefondan bana ulaşabilirler.İstanbulda ikamet ediyorum.

KAYNAKÇI ARANIYOR

İnşaat işlerimizde görevlendirmek üzere hem yurt içinde hem de yurt dışında çalışacak kaynakçı aranıyor. Antalya’da ikamet edenler tercih edilecektir. 21 ile 45 yaşları arasında olanlar ve kaynaktan çok iyi derecede anlayanlar başvursun. Alım sözleşmeli olarak yapılacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir