KYK.GEN.TR

İş İlanları Hürriyet Şöför

İş İlanları Hürriyet Şöför sayfası aracılığı ile şöförlük işini veya şöförü kolaylıkla bulabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük gazetesi olan Hürriyet Gazetesi iş ilanları sayesinde şimdiye dek herkes aradığını buldu. İster normal ilan, ister çerçeveli ilan vererek aramalarınızı yapabilirsiniz. Vermek istediğiniz ilan çeşidini seçerek kısa sürede ilanınızı yayınlayabilir, iş ve eleman arayanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Hürriyet şöför arıyorum diyenler ile şöförlük işi arıyorum diyenler sayfamız üzerinden de iş ilanlarını ücretsiz bir şekilde vererek arama yapabilirler. İlanlarınıza iletişim biglilerinizi ekleyerek size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

ACİL ŞÖFÖR ARIYORUZ

Mail Adresinizi Giriniz:

Nakliyat şirketimize iller arası teslimat yapacak şöför arıyoruz. Daha önce uzun yola çıkmış ve bu alanda en az 1 yıl tecrübeli olanlar başvuru yapabilirler.

ŞÖFÖRÜM İŞ ARIYORUM

5 yıldır taksi şöförü olarak çalışıyorum. Ancak, şuan boştayım. Özel şöförlük, taksi veya otobüs şöförlüğü yapabilirim. Acil işe ihtiyacım var. Lütfen bana ulaşın. İstanbul’da ikamet ediyorum. İstanbul trafiğine hakimim.

Mail Adresinizi Giriniz:

Tags: , , , , , , , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar

KYK Portal Aramalar

KYK.GOV.TR