İş İlanları İstanbul Anadolu Yakası

Sayfamızdan ilan eklemek ücretsizdir. İş İlanları İstanbul Anadolu Yakası başlıklı makalemiz altında iş ilanlarınızı verebilirsiniz. Hem eleman arayanlar, hem de iş arayanlar ücretsiz olarak ilan vererek arama yapabilirler. Hangi sektörde olursanız olun vereceğiniz tek bir ilanla iş veya eleman ihtiyacınıza cevap alabilirsiniz. Günümüzde internet yaygın olarak kullanıldığı için bütün iş ilanlarına oturduğumuz yerden ulaşabiliyoruz.

Eğer siz de İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız ve iş arıyorum, eleman arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Size verdiğimiz ilan metinlerine benzer şekilde ilanlarınızı oluşturarak aradığınız işi veya elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

 

ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU ARANIYOR

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve 0-5 yaş arası çocukların bakımını yapabilecek Çocuk gelişimi mezunu bayan eleman arıyoruz. Adayların 20 ile 30 yaşları arasında olmaları gerekmektedir. Ayrıca, en az 2 yıl deneyime sahip olanlar iş başvurusu yapabilirler.

GÜVENLİK GÖREVLİSİYİM İŞ ARIYORUM

Özel Güvenlik kimlik kartına sahip, silahlı güvenlik görevlisiyim. Daha önce İstanbul Atatürk Havalimanında, Özel bir hastanede güvenlik görevlisi olarak çalıştım. Bu işte 10 yıllık deneyime sahibim. Boyum 1.70 ve bayanım.Bana uygun bir iş olduğu takdirde çalışmak istiyorum.

One comment on “İş İlanları İstanbul Anadolu Yakası
  1. ali taşkın dedi ki:

    Aile şoförlük işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim (yaşlılar için) emekliyim 05305162404

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir