İş İlanları İstanbul Avrupa Yakası

Sayfamız üzerinden ilan vererek iş ve eleman bulabilirsiniz. İş imkanının en fazla olduğu illerden biri olan İstanbul’da her sektörden iş ve eleman ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ücretsiz olarak iş ilanlarını yayınlayarak aramalarını sayfamız üzerinden sonlandırabilirler. İlanlarınızı yayınlarken iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayınız.

Evde yapabileceğiniz ek işler vardır. Ki genellikle evde iş, ek iş yapmak isteyen kişilerin özellikle aradığı bir iş koludur. Zira kullanmak istediğiniz zamanını, harcayacağınız zihin ya da beden kuvvetini ve alacağınız parayı kendi çabanıza göre belirleyebilmiş olmanız oldukça cazip sebeplerdir. Bu senede her sene olduğu gibi bilhassa evde ek iş imkanları ile ilgili ilanlar paylaşılmıştır.

İş İlanları İstanbul İvrupa Yakası 2017

ACİL MUHASEBECİ ARANIYOR

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, genel muhasebe işinden anlayan ve bu alanda en az 3 yıl deneyime sahip bayan muhasebeci alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacaktır.

TEKSTİL İŞİ ARIYORUM

5 yıldır tekstil alanında çalışıyorum. 1 aydır boştayım. Referans verebilirim. Tekstil alanında gerekli her özelliğe sahibim. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum ve bu tarafta iş arıyorum.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir