İSKİ Su Kesintisi

İSKİ su kesintisi ihbarı yapmak, kesilen suların ne zaman geleceğini ve arızanın neden kaynaklandığını öğrenmek için resmi internet sitesinde yer alan iletişim bilgilerini arayarak öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, İSKİ resmi web sitesine giriş yaptığınızda mevcutta bir su kesintisi var ise, ana sayfada konu ile ilgili ilçeler belirtilerek duyuru yapılıyor. Bunların dışında eğer bir sorununuz var ise, İSKİ ile irtibata geçerek sorununuzu paylaşabilirsiniz.

İSKİ su kesintisi haberleri özellikle yaz aylarında oldukça sık karşılaşılan bir durum. Havalarda yağış olmaması, özellikle kışın yeterli kar yağmaması, gereksiz kullanım gibi sıkıntılar yüzünden sık sık bu şekilde şikayetlerle karşılaşılabiliyor. Böyle bir duruma mahal vermemek için, gereksiz su kullanımından kaçınılmalıdır.

İSKİ su kesintisi dışında, İSKİ fatura sorgulama, fatura ödeme noktaları, abonelik yapma, İSKİ telefon numarası gibi diğer konular için de, kurumun resmi internet sayfasını ziyaret edebiliyorsunuz. İnternet erişiminiz yok ise İSKİ su kesintileri için, devletin belirlediği resmi bilgi edinme iletişim numarasını arayarak da bilgi alabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir