İzmir İş İlanları Bugün

Hala aradığını işi veya elemanı bulamadıysanız İzmir iş ilanları bugün sayfamızda kendi ilanlarınızı vererek arama yapabilirsiniz. Öyle ki; sayfamız hergün güncellenerek yeni iş fırsatları sunmakta olup, yüzlerce kişiye kapı aralamaktadır. Eğer İzmir’de yaşıyorsanız ve acil iş yada eleman arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen şimdi kendi ilanınızı vererek aramalarınıza son verebilirsiniz. Bildiğiniz gibi artık iş ve eleman arayanların tek adresi internet oldu. Hem daha hızlı hem de daha fazla alternatif sunan internet sayesinde siz de aramalarınıza daha çabuk sonuç alabilirsiniz. Yapmanız gereken yorum bölümünden ilanınızı oluşturduktan sonra iletişim bilgileriniz ile birlikte yayınlamaktır. Hemen şimdi İzmir iş ilanları bugün başlığımız altında ücretsiz olarak ilanınızı verin, aramalarınızı sonlandırın.

FİNANS MÜDÜRÜ ALINACAK

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, iletişim yönü kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, genel muhasebe, finansman, nakit yönetimi, Bütçe planlama gibi konularda deneyimli, mizan, bilanço ve gelir tablosu okuyup analiz etme yeteneğine sahip, iç denetim süreçlerini kurup yönetebilecek, Ms office programlarına hakim, tercihen SMMM belgesine sahip ve çok iyi derecede ingilizce bilen bayan Finans müdürü alınacaktır. Alanında en az 3 yıl deneyime sahip olanlar tercih edilecektir.

GENEL MUHASEBE SORUMLUSUYUM İŞ ARIYORUM

Bu alanda 5 yıllık deneyime sahibim. Ms office ve Canıas erp uygulamalarına hakimim. 27 yaşındayım. Askerlik hizmetimi yaptım. İnsan ilişkilerinde başarılı ve analitik düşünme yeteneğine sahibim. İşimin gerektirdiği her konuya hakim biri olarak iş arıyorum. İzmir’de ikamet ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir