İzmir İzsu Su Kesintisi Sorgulama

İzmir İzsu Su Kesintisi ile ilgili sayfamızda İzmir İzsu Su Kesintisi devam edecek mi hangi ilçelerde kesintiler olacak gibi konularda bilgilendirme sayfa aşağısındaki yorum ksımından güncel olarak bilen kişiler yazabilirler.

İzsu 1987 yılında kurulmuş olup, İzmirliler için hizmet vermektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde yaşayan vatandaşların içme sularının ve atık su hizmetlerinin kaliteli olarak yürütülmesini sağlamaktadır. Ancak, İzsu hizmet verirken insan ve çevre sağlığını da düşünerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Amacı her zaman nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak olan İzsu, şuanda itiraz işlemleri, Abonelik işlemleri,Labaratuvar hizmetleri,Kamu Hizmet standartları, Alo 185, Genel Fatura Bilgileri gibi hizmetleri sunmaktadır. Eğer İzmir’de yaşıyorsanız ve İzmir İzsu su kesintisi sorgulama yapmak istiyorsanız İzsu web sayfasından bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eğer yaşadığınız yerde su kesintisi varsa ve uzun süredir kesinti devam ediyorsa İzsu su kesintisi sorgulama işlemi yaparak sıkıntının nedenini öğrenebilirsiniz. İzsu sayfasında su kesintilerinin olacağı semtlerin listesini her gün yenilemekte ve nedenleri ile birlikte açıklamaktadır. Eğer sizin de bulunduğunuz bölgede su kesintisi varsa ve sebebini bilmiyorsanız İzsu sayfasından kesintinin nedenini ve ne zaman sona ereceğini öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir