izmir yeni asır iş ilanları şöför

İzmir yeni asır iş ilanları şöför sayfamız aracılığı ile sizlerde iş ilanlarınızı verebilir, aradığınız işi veya elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Sayfamız her gün güncellenen iş ilanları ile pek çok kişiye iş imkanı sunmaktadır. Siz de ilanlarınızı ekleyerek veya verilen ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. İzmir’de oturanlara özel hazırladığımız sayfamızda iş ve eleman aramalarınızı ücetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer şöför arıyorsanız veya şöförüm iş arıyorum diyorsanız yorum bölümünü kullanabilirsiniz. İlanlarınıza kişisel bilgilerinizin yanı sıra deneyimlerinizi de yazmanız oldukça etkili olacaktır. Ayrıca, iletişim bilgileriniz de size ulaşılması açısından oldukça önemlidir. Hemen ilanınızı verin, siz değil iş sizi bulsun.

ACİL TIR ŞÖFÖRÜ ALINACAK

Şehir içi trafiğinde seri bir şekilde araç kullanabilecek, 22 ile 30 yaşları arasında bay şöför aranıyor. Ücret dolgundur.

ŞÖFÖR ARANIYOR

En az 2 yıl deneyimli kamyon şöförü alınacaktır. Ürün dağıtımı yapabilecek ve B sınfı ehliyete sahip olanlar tercih edilecektir. İzmir Selçuk yakınlarında olanlar başvuru yapsınlar.

One comment on “izmir yeni asır iş ilanları şöför
  1. uğur dedi ki:

    Yaşım 27 sekiz senedir izmirde taksicilik yapıyorum şoförlük işi arıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir