Jet Kredi Güvenilir mi Telefonunu Açmıyor Kredijet-Flaşkredi

Çoğu zaman elimizde olmayan sebeplerden dolayı mevcutta bulunmakta olan nakit paranın yetersiz kalması,isteklerimize karşı koyamayarak yapmış olduğumuz aşırı borçlanma gibi nedenlerden dolayı kredi desteği sağlamak amacı ile kurulmuş olan banka kurumları ilgili olanağı sağlayamamaktadır. Hal böyle olunca bireyler nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına genellikle internet ortamında görülmekte olan evrak talebi,herhangi bir şart veya kefil talebi olmadan kredi olanağı sunulmaktadır gibi reklamların peşine düşerek genellikle sonu hüsran ile sonuçlanmakta olan olaylar ile karşı karşıya kalmaktadırlar.

 

jet-kredi

jet-kredi

Ülkemizde hemen hemen her alanda yapılmakta olan dolandırıcılık eylemleri şimdilerde kredi kullandırım alanında da kendini göstermeye başlamıştır. İnternet sitelerinde yer almakta olan “anında kredi”,”krediniz çıkartılır”,”jet kredi verilir” gibi ilanları gerçek sanarak çoğu birey malesef son çare olarak bilinçsizce başvuru yapmakta ve ilgili sitelere ilanları vermekte olan kişilerde bu çaresiz durumu lehine çevirerek çoğu zaman bireyleri kandırmaktadır. Mesala jet kredi adı ile anılmakta olan bu ilanlardan bir tanesi oldukça hızlı bir sürede,üstelik herhangi bir şartı olmadan kredi olanağı sunmakta olduğunu beyan etmiş hatta ilgili siteye iletişim numarası yazmıştır. Ancak ilgili telefonun yapılan aramalar sonucunda cevap vermemesi ve vaat edilen hiç bir sözün yeine getirilmemesi gibi nedenler göz önüne alınarak ilgili kurumun tamami ile sahte niteliğinde olduğunu söyeleyebilmek mümkündür.

2 dakika süre zarfında 50.000-TL tutarlı kredi olanağı sunduğunu iddia eden jet kredi ile sözde bireyler tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilecektir. Bireyleri bu şekilde kandırmalarındaki amaç nedir tam olarak bilinmese de çoğu zaman yapılan yanlışlar oldukça kötü sonuçların doğmasına yol açmakta ve kişiler içinden çıkamayacakları bir hale sürüklenmektedirler. Jet kredi gibi güven vermeyen kurum ve kuruluşlara başvuruda bulunurken gerçekliği iyice araştırılmalıdır. Böylelikle bir nevi önüne geçebildiğimiz bu tip ilan sahiplerini internet aracılığı ile şikayet kaydı açarak ortadan kaldırabiliriz.

Kaynak: http://www.kredicikartilir.org/uzulmeyin-dert-etmeyin-jet-kredi-veriyoruz/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir