Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Ülkemizde faaliyetini devam ettirmekte olan Kahve Dünyası gibi firmalar  bir çok yabancı ülkede özellikle de Avrupa’da ismini duyurmakta olan bir marka halini almıştır. Özellikle kapalı alışveriş merkezlerinde bireylerin alışveriş sonrası dinlenmeleri adına tamamiyle özel bir konsepte kurulmuş olan,farklı özellikteki bir çok kahve çeşidi ile bireylere oldukça özgün bir hizmet kalitesi sunan bu firmalar oldukça kısa sürede yaptıkları  ürünler ile mekan olarak kişilerin gözdesi durumuna gelmiştir. Üstelik kar oranının da oldukça yüksek tutarlarda olması yeni iş kurma niyetinde bulunmakta olan kişiler açısından bulunmaz bir faaliyet alanıdır.

Kahve ve çeşitleri anlamında adını duyurmayı başarmış olan Fine Coffe de faaliyetlerini geliştirmek ve adını dünya çapında duyurmak adına bayilik veren firmalar arasında yerini almaktadır. İçerisinde ürün olarak kahvenin yanı sıra oldukça çeşitli ürünler de barındırmakta olan firma kar oranı oldukça yüksek tutarlı bir firma olarak göze çarpmaktadır. Bu nedenle bayilik koşulları oldukça talep görememekte olan firmalar arasındadır.

Kahve Dünyası Bayilik Nasıl Alınır

Başvuru aşaması yine diğer firmalar gibi internet üzerinde bulunan başvuru formu doldurularak yapıldığı gibi 0 224 223 22 11 numaralı telefon aracılığı ile de yapılabilmektedir. Bütün bu firmaların yanı sıra bayilik vermekte olan kahve firmaları arasında Point Café, Badegah dibek kahvesi, Kahve durağı, kahve doğası gibi firmalar yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir