Kazakistan İş İlanları

Kazakistan eleman arayanlar ve Kazakistan işçi alımı için ilan vermek isteyen kişilerle Kazakistanda iş imkanı arayan kişilerin ortak olarak ilanlarını verebilecekleri işçi ve elaman arama motoru olan Kazakistan iş ilanları sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamıza ücretsiz olarak hem eleman arama hem de iş arama ilanlarınızı üye olmadan yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

Kazakistan’da iş arıyorum 

Deneyimli kaynakçıyım. Kazakistan başta olmak üzere vize istemeyen ülkeler arasında çalışabileceğim iş arıyorum. Meslek lisesi mezunuyum ve 32 yaşındayım. Bekarım. Hiçbir engelim ve sorunum yok. Gece gündüz demeden çalışırım. Yatacak yer imkanı sunan kişilerin iş tekliflerini bekliyorum.

Çok Acil Vasıfsız İşçi Aranıyor

Kazakistan’da yeni açmış olduğumuz şirketimizde çalıştırılmak üzere vasıfsız işçiler aranmaktadır. İşe alınan kişiler ağırlıklı olarak Türk inşaat firmalarının gerçekleştirdiği inşaat şantiyelerinde görevlendirilecek olup yatacak yer verilecek ve sağlık sigortaları tarafımızdan yapılacaktır.

One comment on “Kazakistan İş İlanları
  1. ali aksoy dedi ki:

    Kazakistanlıyım , evliyim.Tesisat kaynak işlerinden anlarım.Kepçe imalat işleri yapıyorum.Oturma çalışma iznim bitmedi.Cep:05417414933

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir