kazakistanda iş arıyorum

Yurt dışındaki iş imkanı çok olan ülkelerden biri de Kazakistan’dır. Ekonomik açıdan oldukça tatminkar olan ülkeye giriş için vize sıkıntısı da olmadığı için genellikle en çok tercih edilen ülkeler arasında yer alıyor. Kazakistan’da inşaat, enerji, tarım,kaporta,aşçılık,yazılım mühendisliği,mimarlık,inşaat mühendisliği,kuaförlük,grafik dizaynı,prodüksiyon,demir işlemeciliği ve bilişim sektörleri oldukça hızlı ilerliyor ve bu alanlarda her zaman elemana ihtiyaç duyuluyor. O yüzden sermayesi olan veya ortak arayanların tek tercihi olan Kazakistan, sadece çalışmak isteyenlere de kapısını aralıyor. Her yıl binlerce Türk işçisine ihtiyaç duyan Kazakistan, en düşük işçi maaşı olarak 2 ile 3 in dolar veriyor. Eğer siz de Kazakistan’da iş arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı vererek arama yapabilirsiniz. Ayrıca, eleman arayanlar da ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler.

KAZAKİSTANDA ÇALIŞACAĞIM İŞ

30 Yaşındayım ve maddi sıkıntılar çektiğim için okulumu yarıda bırakıp çalışmaya başladım. Şuanda kazakistan’da nişanlım var ve ben onun yanına giderek orada çalışmak istiyorum. Mesleğim aşçılık ve 7 yıldır bu işi profesyonel olarak yapıyorum. Kazakistan’da çalışabileceğim acil iş arıyorum. Lütfen yardımcı olun.

3 comments on “kazakistanda iş arıyorum
  1. ahmet dedi ki:

    Bende işsizim inşaat işçisiyim olursa Kazakistan’a gitmek istiyorum 05340236694

  2. yakupşimşek dedi ki:

    Selam ben Yakup. Pvc alüminyum ustasıyım.Yurtdışı Kazakistan’da iş arıyorum. Yaşım 29.Yardımcı olusanız sevinirim. Cep 05359112317 inan ki ihtiyacım var.

  3. osman köksal dedi ki:

    Ben tekstil imalat ustasıyım.Tekstil firmasında ustalık işi arıyorum.İlgilenenlerden cevap bekliyorum.Telefon 05449199181 ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir