Kordsa İş İlanları İş Başvurusu

Kordsa iş ilanları mevcut dönem içerisinde, iş bulma portalları üzerinde yer almaya devam ediyor. Kordsa iş başvurusu yapmak için, size en uygun pozisyonu seçerek öz geçmişinizi gönderebilirsiniz.

Kordsa personel alımı yaparken, firmanın değerlerine özen gösterecek, firma adını taşıyabilecek kaliteli personeller arasından yapıyor. Kordsa iş başvurusu ilanlarını, iş bulma portalalrı üzerinden duyuruyor. Gelişerek büyüyen bir firma olduğu için, sistemler üzerinde sık sık açık pozisyonlar için ilanları yer alıyor. Kordsa iş başvurusu yaparken, başvurularınızda, hatasız ve doğru beyanlarda bulunmaya özen gösterin. Yapacağınız hatalı ya da yalan yapılan beyanlar, kazandığınız pozisyondaki görevinizi kaybetmenize neden olacaktır. Ayrıca Kordsa, Sabancı Grubu bünyesinde olan bir firma olduğu için, kaybedeceğiniz pozisyonlar, Sabancı Grubu bünyesindeki tüm  arkalarda geçerli olacaktır. Kariyer planlamarınızda, ilerleyen dönemler için sıkıntı yaşamanıza neden olabilir.

Kordsa iş ilanları, iş başvuruları için kurumun resmi internet sitesini de takip edebilirsiniz. Site içerisinden daimi olarak, genel iş başvurusunda da bulunabiliyorsunuz. Açık pozisyonlar olduğu takdirde, öz geçmiş havuzunda pozisyon için yeterliliği bulunan adaylara dönüşler sağlanıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir