Kredi Çıkartılır İletişim Adresi

Kredi Çıkartılır İletişim Adresi

Son dönemlerde ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Ekonomik anlamda hemen hemen her sektör olumsuz koşullara karşı direnmeye çalışıyor. Küçük esnaftan büyük holdinglere kadar herkes krizden payını aldı diyebiliriz.

Bankalarda ekonomik krize karşı kendine bir kalkan oluşturmaya çalışıyor. Her ne kadar uyguladıkları kampanyalar ile müşteri potansiyelini arttırmaya çalışsalar da, müşteriler arasında aşırı seçici davranıyorlar. Örneğin kredi başvurusunda bulunan kişilerin ödeme gücüne eskisinden çok daha fazla dikkat ediyorlar. Bunun nedeni ise, kullandırılan kredilerin geri ödemelerini almakta zorlanmalarıdır.

http://www.kredicikartilir.org/bankasiz-kredi-cikartilir/

Şöyle düşünün; konut kredisi çeken bir kişi ortalama vade olarak 5-10 yıl aralığını tercih ediyor. Bu dönem içerisinde kredi çeken kişinin işten çıkarıldığı veya ekonomik koşullarında olumsuz değişiklikler olduğu düşünülürse kredinin ödemelerini yapamaması banka açısından da ciddi bir sıkıntı oluşturuyor. Emin olun, son dönemlerde bu tarz müşterilerin sayısı oldukça fazla. İşte tam da böyle bir durumun önünü kesmek için yeni kredi taleplerinde ödeme koşullarını ön planda tutuyorlar.

Kredicikartilir.com İletişim

Sizde konut, araç veya ihtiyaç kredilerinden birini kullanmak istiyorsunuz ancak gelirinizi net olarak belgelendiremiyorsunuz. Kredinin aylık ödemelerini yapmak da herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız ama bu konuda bankaya sunabileceğiniz bir belgeniz yok ise kredi kullanamazsınız. Böyle bir senaryo ile karşılaştığınızda ne yapmanız gerekir? Kredi çekmenin farklı bir yolu mu var mı? Kredi çıkartan firmalar var mı? Kredi çıkartılır iletişim adresi nedir?

Kredi Çıkartılır Hizmeti

Bankalardan kredi çekemediğiniz durumlarda sizin yerinize kredi çeken firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. Bu firmalar, belirli bir komisyon karşılığında size iki seçenek sunuyor:

  • Bankadan çekemediğiniz kredinin sebebini ortadan kaldırıyor. Örneğin; krediniz sigorta primleriniz nedeni ile onaylanmıyor. Firma sizin yerinize sigorta primlerinizi ödüyor ve rahatlıkla kredinizi çekebiliyorsunuz.
  • Bankadan sizin yerinize kredi çekiliyor ve siz sadece aylık olarak ödemelerini yapıyorsunuz. Kara listede olan müşteriler için sıklıkla uygulanan bir yöntemdir. Kara listede olan kişilerin bankadan kredi kullanması mümkün değil. Bu nedenle firma kredi çeker ve kullanıcı sadece ödemelerini yapar.

 

Kredi çıkartılır iletişim adresi başlığı ile internet üzerinde araştırma yaparsanız, kredi kullandıran firmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tercihler arasında size uygun olanı seçebilir ve birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

 

One comment on “Kredi Çıkartılır İletişim Adresi
  1. alp dedi ki:

    merhaba..ben ANKARA da kamuda 3600 tl. bordrolu olarak çalışıyorum..kredi kart ekstemi 1 dönem geç ödediğimden kkb. puanım düşmüş. haciz takşp vs. bişi yok. ACİL 10.000 tl kredi gerekiyor.gerekirse 2007 model clio aracımı ipotek verebiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir