KREDİ LAZIM İSTANBUL

Kredi lazım İstanbul, kredi verenler gibi başlıkları günümüzde çok sık görmeye başladık. Bunun nedeni, bankaların geçtiğimiz yıl içerisinde yürürlüğe giren kredi koşullarından etkilenmiş olması. BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu)’nın yaptığı düzenlemelerde, bankalar, müşterilere istedikleri gibi kredi veremiyorlar. Karşılıklı yapılan bu alışveriş, hiçbir koşulda müşteriyi zor durumda bırakacak şekilde gerçekleştirilemiyor. Aynı şekilde, kendilerini korumaya almak isteyen bankalar, kredi almak isteyenlere arasından, ince eleyip sık dokuyorlar.

İstanbul acil para ihtiyacınız için ilk tercihiniz elbetteki bankalar olmalı. Eğer bankalardan bulamıyorsanız, yakın çevrenizden de bu taleplerde bulunabilirsiniz. Fakat, böyle bir imkanınızda yoksa, borç para verilir diyenlerle görüşebilirsiniz. Aslına bakarsanız, İstanbul’da senet karşılığı para verenler kısmi olarak tefecilik yapıyorlar. Bu kişilerden, senet karşılığı ya da taşınmaz mallarınızın ipotekleterek kredi alabiliyorsunuz. Bu kişilerin yaptığı işlemler aslına bakarsanız yasal değil. Çok zor durumda kalmadığınız sürece, bu kişilere başvurmayı düşünmemelisiniz. Yine de, bazen hayat koşulları o kadar olumsuz gelişiyor ki, yanlış da olsa bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız. Bu gibi durumlarda, ödeme yapabileceğinize inanıyorsanız bu kişilere başvuruları yapabilirsiniz. İstanbul kredi lazım, acil para lazım, borç para veriyorum gibi tüm iletişimler için, yazımızın altına yorum bırakabilirsiniz. Para ihtiyacı olanlar ve para verenler yazımızın içerisinden birbirlerine ulaşabilirler.

9 comments on “KREDİ LAZIM İSTANBUL
 1. sinan dedi ki:

  Çok acil 5000 tlye ihtiyacım var her ay 1000 tl ödeyebilirim

 2. rukiye dedi ki:

  Merhaba acil 15.000 TL ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

 3. melih dedi ki:

  Merhaba acil 20.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz.. Aylık 750 TL şeklinde ödeme yapabilirim..

 4. melek dedi ki:

  Acilen 30.000 tl lazım ayda 1000 tl geri ödeme yapabilirim

 5. cengiz dedi ki:

  Acil 10000 tlye ihtiyacım var ödemelerimi düzenli yapabilirim

 6. fatma dedi ki:

  Acilen 150.000 TL ye ihtiyacım var aylık gelir 3500 TL ben kredi çekemiyorum krediyi kendi adınıza çekip bana öyle kullandırmanız gerekli karşılığında senette yaparım.Teminat olarak evi de gösterebilirim mail yada numaralı telefondan bana ciddi anlamda ilgilenen şahısların acil olarak ulaşmasını istiyorum

 7. Taner dedi ki:

  Acil para lazım çok sıkıştım aylık 600 lira dan taksit yapabiliriz sadece 10.000 TL

 8. Emre dedi ki:

  Ödemekte zorlandığım 4500 tl borçlu kredi kartım var.Taksitler birikti ve artık aylık 1300-1400 gibi asgari tutarlar geliyor.Bu şekilde borcu değil faizi ödemiş oluyorum fakat borç da azalmıyor.4500-5000 tl krediye ihtiyacım var anlayacağınız. en az dokuz ay en fazla 24 ay vadeli olmak koşuluyla tam olarak ne kadar öderim?Komisyon ve bankaya ödenecek taksit bilgisi.Ayrıca sizinle nasıl çalışacağım tam olarak?

 9. Burak Çakmak dedi ki:

  Merhaba. İstanbul pendik te oturuyorum. 3.000 tl maaş la çalışıyorum. maaş bodromu ibraz edebilirim.
  7.000 tl nakit ihtiyacım var.
  Ayda 1.000 tl taksitle geri öderim.
  Acil geri dönüş bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir