Kyk Ziraat

Kyk bursu yada kyk kredisi alan öğrenciler kyk Ziraat ile burslarını alabiliyorlar. Kyk tarafından her ay düzenli olarak öğrencilerin adına Ziraat Bankası’na yatıyor. Peki, burs ve kredi almaya hak kazanan öğrenciler Ziraat Bankası’ndan nasıl alacaklar? Öğrenciler öncelikle kyk’dan ödeme bilgilerini kontol edip, ardından isimlerine açılan hesabın hangi Ziraat Bankası şubesinde olduğunu öğrenmelidirler. Genellikle hesaplar öğrencilerin okudukları okula veya kaldıkları yurtlara yakın şubelerde açılmaktadır. Öğrenciler hesaplarına yatan parayı Ziraat Bankası Atm’lerinden veya banka kartları ile çekebilirler.Eğer öğrencinin banka kartı varsa banka kartı ile, yoksa Atm yolu ile diledikleri zaman paralarını çekebilirler.Bunun yanı sıra herhangi bir Ziraat Bankası’na giderek de paralarını alabilirler.

Ziraat Bankası öğrencilere yönelik başlattığı bir kampanya ile onların beklemeden paralarını çekebilmeleri için özel bir bankamatik kartı veriyor. Bu kartın adı Genç Bankkart olup, kyk’dan burs veya kredi alan öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. Eğer siz de Kyk’den burs veya kredi alıyorsanız Ziraat Bankası Genç Bankkart ile hiç beklemeden paranızı anında alabilirsiniz.

Kyk Ziraat ile yaptığı bu anlaşma ile öğrencilere birçok avantaj sağlıyor. Onların paraya sıkıştıkları her an ihtiyaçlarını giderebilmeleri için hem şubeleri ile, hem Atm’leri ile hem de banka kartı ile hizmet veriyor. Bunun dışında Genç Bankkart sayesinde eğer hesabınızda para olmasa dahİ Harçlık Avans limiti ile faizsiz ve masrafsız 275 TL ekstra alışveriş hakkı da sunuyor. Eğer hala Ziraat Bankası Genç Bankkartınız yoksa en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kartınızı alabilir, istediğiniz her an para çekebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir