lise mezunlarına iş 2014

Ülkemizde her zaman okuyana daha fazla iş imkanı bulunuyor. Öyle ki; iş ilanlarına baktığımız zaman çoğunlukla lise veya üniversite mezunlarına iş olduğunu görüyoruz. Kurumlar, kuruluşlar, okullar, bankalar ve daha pek çok yerde kendinize uygun iş bulabilirsiniz. Eğer sizde lise mezunu iseniz ve iş arıyorum diyorsanız lise mezunlarına iş 2014 sayfamız üzerinden ilanlarınızı verebilir, arama yapabilirsiniz. Hangi şehirde olursanız olun tek bir ilanla aradığınız işi kısa sürede bulmanız mümkün. Ayrıca, lise mezunu eleman arayanlar da ilan vererek iş arayanlara iş imkanı sunabilirler. Her iki tarafında ilan verebileceği sayfamızda ilanlarınızdan ücret almıyoruz. Hemen yorum bölümüne ilanınızı yazın, aramalarınızı sayfamızda sonlandırın.

LİSE MEZUNU ELEMAN ARANIYOR

Muhasebe büromuza lise mezunu bayan muhasebeci aranıyor. Genel muhasebeden anlayan, en az 2 yıl deneyimli, sorumluluk sahibi, işine sahip çıkan ve yeri geldiğinde dışarı işlerine de bakacak elemana ihtiyaç vardır. Antalya’da ikamet edenler başvuru yapabilirler.

LİSE MEZUNUYUM İŞ ARIYORUM

Lise mezunuyum ve turizm ve otelcilik’ten mezun oldum. Rusça ve İngilizce dillerini ana dilim gibi konuşuyorum. Turizm alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Daha önce otellerde çok çalıştım. Yine otellerde çalışabilirim. Şuan çalışmıyorum acil iş arıyorum.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir